Ο Νίκος Παππάς θα αγωνιστεί για πρώτη φορά με την ομάδα μπάσκετ με αμαξίδιο του Παναθηναϊκού, σε μια κίνηση υψηλού συμβολισμού, αλληλεγγύης και ανθρωπιάς.
Ο Έλληνας γκαρντ βρίσκεται στην αποστολή για το αυριανό παιχνίδι του Παναθηναϊκού με τον ΠΑΣΚΑ, στις 6 το απόγευμα στο κλειστό των Μελισσίων.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Το δελτίο του διεθνή Έλληνα γκαρντ του Παναθηναϊκού έχει ενεργοποιηθεί από τις 20 Φεβρουαρίου, με τον Παππά να είναι έτοιμος να πάρει τα πρώτα λεπτά συμμετοχής.